• Promocja zimowa
  Promocja zimowa

  Promocja zimowa

  Skorzystaj z wyjątkowej promocji. Kup swoją wymarzoną wymarzoną podłogę i zamontuj ją w miesiącach grudzień, styczeń lub luty. Zyskaj nawet kilkanaście procent!
  Kliknij po więcej informacji!
 • Oferta nie spełnia Twoich oczekiwań?
  Oferta nie spełnia Twoich oczekiwań?

  Oferta nie spełnia Twoich oczekiwań?

  Poszukujesz podłogi do swojego domu? Zależy ci na dobrej jakości za rozsądną cenę? Posiadasz oferty, które nie spełniają twoich oczekiwań? Zabierz otrzymane kalkulacje ze sobą i przyjdź do nas, stworzymy ofertę bardziej korzystną dla Ciebie.
 • Promocja na parkiety dębowe i jesionowe!
  Promocja na parkiety dębowe i jesionowe!

  Promocja na parkiety dębowe i jesionowe!

  Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy ofertę na drewniane podłogi w przystępnych cenach. Niezależnie od tego czy gustujesz w drewnie dębowym czy jesionowym,
  proponujemy warstwowy parkiet z montażem w cenie od 199zł za 1m2.
 • podłogi winylowe bielsko
  podłogi winylowe bielsko

  Poznaj podłogi winylowe

  Coraz częściej szukamy rozwiązań trwałych oraz dających prostotę użytkowania. To właśnie LVT, czyli luksusowe podłogi winylowe. Prezentujemy posadzki, które na nowo definiują pojęcia wszechronnego zastosowania oraz pięknego designu.
 • lakier do podłóg drewnianych bielsko
  lakier do podłóg drewnianych bielsko

  Lakiery Arboritec w naszej ofercie

  Niesamowita trwałość powłoki, krótki okres utwardzania oraz bardzo niska emisyjność substancji lotnych. Zaawansowane technologicznie lakiery ceramiczne sprawdzają się w miejscach o dużym i ekstremalnym natężeniu ruchu.