• Promocja na zakup materiałów!
  Promocja na zakup materiałów!

  Promocja na zakup materiałów!

  Świadomi napiętej sytuacji spowodowanej epidemią szukamy rozwiązań rozwiązań, które ułatwią Wam kontynuowanie budowy domu czy urządzania mieszkania.
 • Zmiana godzin otwarcia salonu
  Zmiana godzin otwarcia salonu

  Zmiana godzin otwarcia salonu

  Uprzejmie informujemy, że w związku ze stanem epidemii wprowadzamy tymczasową zmianę godzin otwarcia naszego salonu. Zmiany obowiazują do momentu odwołania. WIĘCEJ INFORMACJI
 • Oferta nie spełnia Twoich oczekiwań?
  Oferta nie spełnia Twoich oczekiwań?

  Oferta nie spełnia Twoich oczekiwań?

  Poszukujesz podłogi do swojego domu? Zależy ci na dobrej jakości za rozsądną cenę? Posiadasz oferty, które nie spełniają twoich oczekiwań? Zabierz otrzymane kalkulacje ze sobą i przyjdź do nas, stworzymy ofertę bardziej korzystną dla Ciebie.
 • podłogi winylowe bielsko
  podłogi winylowe bielsko

  Poznaj podłogi winylowe

  Coraz częściej szukamy rozwiązań trwałych oraz dających prostotę użytkowania. To właśnie LVT, czyli luksusowe podłogi winylowe. Prezentujemy posadzki, które na nowo definiują pojęcia wszechronnego zastosowania oraz pięknego designu.
 • lakier do podłóg drewnianych bielsko
  lakier do podłóg drewnianych bielsko

  Lakiery Arboritec w naszej ofercie

  Niesamowita trwałość powłoki, krótki okres utwardzania oraz bardzo niska emisyjność substancji lotnych. Zaawansowane technologicznie lakiery ceramiczne sprawdzają się w miejscach o dużym i ekstremalnym natężeniu ruchu.